Poniżej znajdziesz nasze projekty i inicjatywy, o których warto wiedzieć, wesprzeć lub do których warto dołączyć, jeśli zależy Ci na upowszechnieniu Bitcoina w Polsce.

Skontaktuj sie z nami jeśli masz swój projekt, którym chcesz się pochwalić, lub chcesz go robić z kimś ze społeczności lub pod szyldem Dwadzieścia Jeden

Satsback.com

Satsback.com to platforma zakupowa e-commerce typu cashback, która umożliwia użytkownikom zdobywanie darmowego zwrotu w bitcoinie podczas robienia zakupów online. Znajduje się na niej ponad 600 polskich sklepów w tym znane marki jak Allegro, Pyszne, Empik, Carrefour czy MediaMarkt, ale również tysiące z całej Europy. Wypłaty sa obsługiwane przez sieć Lightning Network więc jest to doskonały sposób aby doświadczyć przyszłości oszczędzania i transakcji internetowy już teraz.

Satsback ma także program partnerski - poniższy link jest linkiem partnerskim.

Satsback.com | Earn free bitcoin when you shop online
Satsback is the evolution of cashback and loyalty rewards - the easiest and safest way to start saving bitcoin with more than 10,000 connected merchants.

BTCMap.org

Pracujemy nad tym aby światowa mapa miejsc, w których można płacić bitcoinem była aktualne także w Polsce. Mapę polskich miejsc i naszą stronę znajdziesz pod adresem: https://btcmap.org/community/dwadzieścia-jeden

Dwadzieścia Jeden - BTC Map Community
Easily find places to spend sats anywhere on the planet.

Meetupy

Meetupy - Dwadzieścia Jeden
Oto koordynaty czasoprzestrzenne naszych meetupów w przestrzeni fizycznej. Koniecznie skontaktuj się z nami jeśli chcesz zorganizować meetup w swoim mieście. Pomożemy z dotarciem do bitcoinowców!

Bitcoin In Polish

Jest to inicjatywa Mato (archiwumbitcoina.pl), JesterHodl (jesterhodl.com) i JoannaXLang mająca na celu przetłumaczenie wartościowych narzędzi, artykułów, etc. aby - gdy przyjdzie czas - były one dostępne dla naszych rodaków w języku Polskim.

Poniżej jest strona crowdfundingowa na geyser.fund.

Geyser Fund - Crowdfunding with Bitcoin
Geyser is a bitcoin crowdfunding platform that enables campaign creators to launch their projects with rewards and engage their communities with posts and content.

Bitcoin Polska - YouTube

Oskar Pilch prowadzi bitcoinowe "słuchowisko" na YouTube o nazwie Bitcoin Polska. Znajdziesz tam wartościowe artykuły, które wygodnie możesz przesłuchać gdziekolwiek jesteś.

Nostr relay

JesterHodl postawił eksperymentalny relay nostr. Znajduje się pod adresem: wss://relay.dwadziesciajeden.pl.

Kancelaria Prawna Doktór Jerszyński Pietras

Warszawska kancelaria prawna http://djp.pl pod przewodnictwem @GracjanPietras wprowadziła możliwość płacenia bitcoinem za usługi oraz uformowała "Bitcoin desk" - grupę prawników-bitcoinerów łączących dogłębne rozumienie Bitcoina z wieloletnim doświadczeniem prawniczym!

Filmweb